top of page

Premis Molt Bàsquet 2015

27 de juny de 2015, Teatre Josep M. de Sagarra

trofeigmoltbasquet.png

Colaboradors

Ajuntament de Santa Coloma Gramenet

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

teatre-municipal-josep-ma-de-sagarra

Teatre Josep M. de Sagarra

JqEBB4cGSHuLdx3W

Federació Catalana de Basquetbol

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

logo-clave-associats

Advocats Clavé Associats

xocala370

Xocala Bar

ri_locbild1436060

Bar La Lola

cropped-logo-de-criven

Criven Xarcuters

Restaurante-Pulzinella

Restaurant Pulcinella

peluqueria barroso

Peluqueria Barroso

Logo_Condal_Alta_2

Imprenta Condal

latienda

La Tienda

Premsa

Premiats

Premi Can Xaconet A Tota una trajectòria: Ana Maria Moreno

press to zoom

Premi Can Xaconet A Tota una trajectòria: Jordi Pardo

press to zoom
fotodegrup-pmb2015-laguiaplus_1904907026
fotodegrup-pmb2015-laguiaplus_1904907026

Foto final amb premiats i finalistes

press to zoom

Premi Can Xaconet A Tota una trajectòria: Ana Maria Moreno

press to zoom
1/40

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Ana Maria Moreno

Jordi Pardo

Montse Herrera

Raul Lopez

Salvador Jaraba

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Jordi Périz (Bàsquet Draft Gramenet - Copa Catalunya)

Millor jugador sènior: Jesus Azor (Bàsquet Neus - Primera Catalana)

Millor jugadora sènior: Bri Milla (Bàsquet Draft Gramenet - Copa Catalunya)

Millor entrenador de promoció. Premi Josep Grau: Christian de la Osa (Bàsquet Neus - Premini masculí)

Millor entrenador de formació. Premi Juan del Moral: Adrià Notario (Gramenet BC - Cadet masculí)

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Clave Associats

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Josep Maria Roca

Menció Especial Esportiva: Bàsquet Draft Gramenet. 30è. aniversari

Mencions Esportives Individuals

Ivan Faure (CE Joventut L'Hospitalet) -Sènior femení- (entrenador): Ascens Copa Catalunya

Jana Serrano (Gramenet BC) -Mini Femení- (jugadora): Campiona Espanya Selecció Catalana

Joel Penina (CB Joventut Badalona) -Mini masculí- (jugador): Campió Catalunya Nivell A2

Judith Romera (Femení Sant Adrià) -Junior femení - (jugador): Campiona Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Cadet masculí- (entrenador): Campió Catalunya Preferent

Pablo del Tio (CB Joventut Badalona) -Cadet masculí- (entrenador): Campió Catalunya Interterritorial

Susana Lopez / Patri Galan (UE Horta) -Sènior femení- (jugadores): Ascens 2a. Catalana

Toni Saez (Femení Sant Adrià) -Infantil femení- (entrenador): Campió CC Nivell A2

Unai Diaz (UBSA) -Infantil masculí- (jugador): Sotscampió Espanya Selecció Catalana

Mencions Esportives Col.lectives

B. Draft Gramenet "A" -Sènior femení-: Campió Copa Federació

B. Draft Gramenet "B"-Sènior femení-: Ascens Segona Catalana

CB Santa Coloma "B"-Sènior masculí-: Ascens Segona Catalana

Bàsquet Neus -Sènior femení-: Ascens Segona Catalana

B. Draft Gramenet "B"-Junior femení-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC "A" -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia i Nivell B1 Fase Regular

B. Draft Gramenet Negre -Cadet femení-: Campió nivell A Fase Prèvia

Gramenet BC -Infantil femení-: Campió nivell B2 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Preinfantil femení-: Campió Territorial Barcelona nivell A

CB Santa Coloma -Mini masculí-: Campió nivell A2. Fase Regular

B. Draft Gramenet -Mini femení-: Campió nivell C. Fase Prèvia

Gramenet BC Taronja -Mini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

ADE Fuster Verd -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster Negre -Premini masculí-: Campió nivell D 1Fase Prèvia

Bàsquet Neus Blau -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Regular

Bàsquet Neus Blanc -Premini masculí-: Campió nivell D1 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Premini femení-: Campió nivell D2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC -Premini femení-: Campió nivell B Fase Regular

Video Post-Premis Molt Bàsquet

fondo1.jpg
logo tbc masc..png

Territori Bàsquet Colomenc

El Mirall.net
El Mirall.net

Anselm Clavé, 5-7, Planta 1. 08921 Santa Coloma de Gramenet www.elmirall.net

press to zoom
Consell Esportiu del Barcelonès Nord
Consell Esportiu del Barcelonès Nord

Plaça de la Vila 12, Planta 6 08930 Sant Adrià del Besòs www.cebnord.com

press to zoom
Roba Bugatti Home
Roba Bugatti Home

Pompeu Fabra, 10 08922 Santa Coloma de Gramenet www.facebook.com/RobaBugattiHome

press to zoom
El Mirall.net
El Mirall.net

Anselm Clavé, 5-7, Planta 1. 08921 Santa Coloma de Gramenet www.elmirall.net

press to zoom
1/12

El basquetbol a Santa Coloma

bottom of page