top of page

Premis Molt Bàsquet 2013

29 de juny de 2013, Teatre Josep M. de Sagarra

trofeigmoltbasquet.png

Colaboradors

Ajuntament de Santa Coloma Gramenet

Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

teatre-municipal-josep-ma-de-sagarra

Teatre Josep M. de Sagarra

JqEBB4cGSHuLdx3W

Federació Catalana de Basquetbol

Patrocinadors

complex_esportiu_torribera

Complex Esportiu Torribera

isabel_muoz--p

Joiers Isabel Muñoz

xocala370

Xocala Bar

ri_locbild1436060

Bar La Lola

peluqueria barroso

Peluqueria Barroso

Zafiro-tours

Zafiro Tours

Logo_Condal_Alta_2

Imprenta Condal

Restaurante-Pulzinella

Restaurante Pulcinella

cropped-logo-de-criven

Criven Xarcuters

latienda

La Tienda

Premiats

Premi Can Xaconet a Tota una Trajectòria: Domingo Carrillo

press to zoom

Premi Can Xaconet a Tota una Trajectòria: Carlos Broncano

press to zoom

Fotografia final amb els premiats i els finalistes

press to zoom

Premi Can Xaconet a Tota una Trajectòria: Domingo Carrillo

press to zoom
1/29

Quadre de Premiats

Premi Can Xaconet " A Tota una Trajectòria"

Andreu Vergès

Conchi Villaverde

Domingo Carrillo

Jose Carlos Broncano

Rosa Maria Marco

Susana López

Premis Esportius

Millor entrenador sènior: Andreu Casadevall (Autocid Ford Burgos - LEB Or)

Millor jugador sènior: Javier Rodriguez (CB Mollet - Lliga EBA)

Millor jugadora sènior: Desert 

Millor entrenador de promoció - Premi Josep Grau: Toni Zapata (CB Santa Coloma - Premini masculí)

Millor entrenador de formació: Jonathan Hernandez (Bàsquet Neus - Cadet masculí)

Millor Jugador Jove: Desert 

Premis No Esportius

Premi al suport al basquetbol colomenc: Xòcala Bar

Premi a la difusió del basquetbol colomenc: Pere Ferreres

Menció Especial Esportiva: CB Olympic Goodfellas. Nova entitat

Mencions Esportives Individuals

Andreu Casadevall (Autocid Ford Burgos) -Sènior masculí (entrenador)-: Campió Copa Principe / Ascens Lliga ACB

Anais Portillo (Femení Sant Adrià) -Cadet femení (jugadora)-: Campió Catalunya Preferent

Manel Muñiz (FC Barcelona) -Junior masculí (entrenador)-: Campió Catalunya Preferent

Mencions Esportives Col.lectives

ADE Fuster -Cadet masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus "B" -Cadet masculí-: Campió nivell B Fase Prèvia / Nivell B1 Fase Regular

B. Draft Gramenet -Cadet femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

Bàsquet Neus -Infantil masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia

Gramenet BC -Infantil masculi-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet "A" -Mini femení-: Campió nivell B Fase Prèvia

ADE Fuster -Mini masculí-: Campió nivell C Fase Prèvia / Nivell C1 Fase Regular

B. Draft Gramenet Negre -Mini femení-: Campió nivell C Fase Prèvia

B. Draft Gramenet Groc -Mini femení-: Campió Nivell C1 Fase Regular

ADE Fuster "A"-Premini masculí-: Campió Nivell C1 Fase Regular

Bàsquet Neus -Premini femení-: Campió Nivell C Fase Prèvia / Nivell C1 Fase Regular

CB Santa Coloma -Premini masculí-: Campió Nivell B Fase Prèvia

Gramenet BC Gris -Premini masculí-: Campió Nivell C Fase Prèvia / Nivell B2 Fase Regular

Gramenet BC Taronja -Premini masculí-: Campió Nivell D1 Fase Regular

fondo1.jpg
logo tbc masc..png

Territori Bàsquet Colomenc

El Mirall.net
El Mirall.net

Anselm Clavé, 5-7, Planta 1. 08921 Santa Coloma de Gramenet www.elmirall.net

press to zoom
Consell Esportiu del Barcelonès Nord
Consell Esportiu del Barcelonès Nord

Plaça de la Vila 12, Planta 6 08930 Sant Adrià del Besòs www.cebnord.com

press to zoom
Roba Bugatti Home
Roba Bugatti Home

Pompeu Fabra, 10 08922 Santa Coloma de Gramenet www.facebook.com/RobaBugattiHome

press to zoom
El Mirall.net
El Mirall.net

Anselm Clavé, 5-7, Planta 1. 08921 Santa Coloma de Gramenet www.elmirall.net

press to zoom
1/12

El basquetbol a Santa Coloma

bottom of page